Kullanım Durumları

Kullanım durumlarına dayalı olarak sizin için en iyi çözümleri keşfedin.

Kira Sözleşmeleri

Varlıkları detaylı bir şekilde denetleyin ve ayrıntılı kayıtlar tutun. Inspakt, kiralanmış varlıkların başlangıç ve bitiş durumlarını karşılaştırmak için çift yönlü belgeleme sunar. Uzaktan imzalama ve imza toplama işlemlerini aynı anda gerçekleştirin. Güvende kalın!

Daha fazla bilgi edinin

Lojistik Belgeler

Sahip olduğunuz varlıklarla ilgili takip etmeniz gereken birçok şey olabilir. Denetim yapmak, kayıt tutmak veya kayıtlar oluşturmak, her şeyin ne olduğunu kaydetmek için takip sistemi oluşturmanıza yardımcı olur. Mümkün olabilecek olayları araştırın ve sigorta primlerini biriktirerek hızlı bir şekilde tazminat belgesi hazırlayın.

Daha Fazla

İnceleme Raporları

Genellikle denetim süreci, insanların aynı belgeleme işlemini iki veya daha fazla kez yapmalarını gerektirir. Süreci dijitalleştirerek, raporları varlık belgelerini oluşturabilirsiniz. İlgili alanlara ayrıntıları yazın ve varlıkların birden fazla resmini ekleyin. Ardından görüntüler üzerindeki hasarları da işaretleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Giriş ve Çıkış Raporları

Airbnb veya otel yönetimi hizmetleri (örneğin hostel) aracılığıyla yerel olarak odalarını kiralayan kişiler, Inspakt'tan kiralama sürecinde faydalanabilirler. Çift yönlü belge oluşturmanızı sağlayarak denetim ile birlikte varlıklardaki hasarları tespit edip karşılaştırmanıza olanak tanır.

Daha Fazla

Hasar Yönetimi

Mülkte meydana gelen hasarlar konusundaki anlaşmazlıkları önlemek için, meydana gelen olayların bir form veya rapor üzerinde belirtilmesi önemlidir. Bu bilgilerle birlikte olayların arşivini tutabilir ve sigorta primlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sözleşmeler

Sözleşmelerinizi sürekli olarak güncellemek oldukça zaman alıcı olabilir. Inspakt bu konuda da süreci kolaylaştırıyor. Müşterilere sözleşme şablonları oluşturabilir, gönderebilir ve ilerlemelerini takip edebilirsiniz. Ayrıca, sözleşmenin son kopyasını her zaman hazırda bulundurabilirsiniz.

Daha Fazla

Ekspertiz Raporları

Ekspertiz raporları, değer veya durumunu etkileyebilecek inşaat türü, yaş, boyut, konum ve diğer faktörler gibi bilgileri içerebilir. Bir mülkün durumunu değerlendirmeye yardımcı olmak için kullanılırlar. Bu süreci dijital araçlarla dijitalleştirmek ve denetlemek, insan hatalarını ortadan kaldırmanızı sağlar. Inspakt'te, ekspertiz raporları çok detaylı ve doğru bir şekilde sunulurlar.

Daha Fazla

Başlamaya hazır mısınız?
Bugün 30$ ücretsiz kredinizi alın!

Kredi kartı bilgileri istenmez.