Kullanım durumları

Kira Sözleşmeleri

Kiralık varlıkları denetleyin ve detaylı bir kayıt tutun. Çift yönlü belgeler, kiralık varlıkların başlangıç ve bitiş durumlarını karşılaştırmanıza olanak sağlar. Dijital Biyometrik İmza ile imzalayın ve dijital olarak arşivleyin.

Tüm kiralama işlemleri için

Her türlü kiralık varlık için, kiralama anlaşması oluşturabilirsiniz ve varlıkların başlangıç ve son durumunu takip edebilirsiniz. Araba, teknik ekipman, ev veya oda kiralama... Burada hepsi mümkün.

Tüm şablonları görüntüle
KİRA SÖzleşmelerİ

Öne Çıkarılan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Kiralık mülkün ayrıntılarını girin ve fotoğraf denetimi ekleyin, böylece başlangıçtaki durumu belgeleyin. İlgili işlem için zaman dolduğunda, son durum için başka bir kayıt oluşturun. Sürümleri karşılaştırarak değişiklikleri belirleyin.

Ek Belgeler

Gerekli belgeleri toplayın, bunlar arasında kimlik, arka plan kontrolü, gelir raporu vb. belgeler olabilir. Bu yan belgeleri Kira Sözleşmesine ekleyerek tek bir belge halinde saklayın.

Dijital Biyometrik İmza

Belgelerin imzalanma işlemi dijital olarak gerçekleştirilir ve PDF belgesi olarak her iki tarafa da gönderilir. Böylece, fiziksel bir kopyanın kaybedilmesi durumunda bile belge güvenli bir şekilde Inspakt'ta saklanır.

Denetleme

Varlıkların detayları için bölümler ekleyin. Fotoğraf çekin ve varlıklarda meydana gelen hasarları işaretleyin. İnceleme ile, varlıklardaki hasarlarla ilgili gelecekteki anlaşmazlıklar önleyin. Denetleme özelliği, kira işlemleri için kanıta dayalı dokümantasyon sağlar.

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.