Kullanım durumları

Hasar Raporları

Hasar oluştuğu anda hemen bir rapor oluşturun veya doldurulmasını isteyin. Bu, olayların güncellenmiş bir arşivini tutmanıza, hasarı kimin  verdiği konusunda anlaşmazlıkları önlemenize ve sigorta maliyetlerini düşürmenize olanak tanır.

Hiçbir detayı kaçırmayın

Kazalar ve hasarlar beklenmedik olabilir. Böyle bir anda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Endişelenmeyin! İhtiyacınız olan tüm rehber şablonlarını Inspakt'ta bulun.

Tüm şablonları görüntüleyin
HASAR RAPORLARI

Öne Çıkan Özellikler

Coğrafi Konum

Inspakt'taki tüm belgeler, belgenin oluşturulma tarihi ve saati ile birlikte kesin coğrafi koordinatları içerir. Bu özellik özellikle kazalarla ilgili belgelerin doğruluğunu sağlar.

Çizim

Kaza ve hasar raporları genellikle bir çizim bölümü bulundurur. Belgelerin bir parçası olarak çizim bileşeni ile kazanın nasıl meydana geldiğini gösterebilirsiniz.

Mark-up ile Denetleme

Kaza veya hasar raporu oluştururken, inceleme eklemek, eklenen fotoğraflar ve işaretlenen hasarlar aracılığıyla delil oluşturmanıza yardımcı olur.

Ek Belgeler

Kimlik belgesi, pasaport kopyası veya sigorta belgeleri gibi diğer belgeleri isteyin ve toplayın. Tüm gereken belgeleri hasar raporları ile birlikte tek bir PDF belgesinde birleştirin.

İşletmenizi bugün dijitalleştirin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.