Karşınızda

DOC Platform

Veri toplamak için farklı alan türleri ekleme seçeneklerine sahip basit bir belge oluşturma platformudur.

Doküman Oluşturun

Ekip içinde belgeler oluşturun, özelleştirin ve sonuçlandırın veya müşterilerden doldurma isteğinde bulunun. Ekiplerinizi ve organizasyonlarınızı yönetin, takip edin ve analiz edin ve belgeleri takip edin. Ardından, sonunda genel kullanımı analiz edin.

Oluştur

Sürükle ve bırak düzenleyicisiyle saniyeler içinde belgeler ve şablonlar oluşturun. DOC platform, ihtiyaçlarınıza göre karıştırılmış ve eşleştirilen çok çeşitli bileşenler sunar. Bununla birlikte, kodlama bilgisine veya BT desteğine ihtiyacınız yoktur. Belgelerinizi tek bir kod satırına dokunmadan yasal ve mesleki standartlara uygun hale getirin.

Kodlama İSTEMEYEN ŞABLON OLUŞTURUCU

Sürükle ve bırak düzenleyicisi ile bilgi toplama yöntemlerinizi zenginleştirecek çeşitli bileşenleri kullanın.

Doc platform

İnceleme

İnceleme, şablonlarınıza gerekli fotoğraf alanlarını eklemenizi sağlar. Böylece ayrıntıları yalnızca metinde değil, aynı zamanda bir fotoğraf belgesiyle de toplayabilirsiniz. Belgeleri dolduran kişi, resimdeki varlıkların ayrıntılarını da işaretleyebilir.

ÖzellİKLER

Çift Yönlü Dökümanlar

Çift yönlü dökümanlar, belirli bir noktada iki farklı PDF'yi tek bir belgede birleştirmenize olanak tanır. İlk olarak, varlıklarınızla ilgili ayrıntıları kaydedin. İşlemin kararlaştırılan süresi sona erdikten sonra, son durumu kaydedin. Ardından, iki varlık durumunu zaman içindeki zararlar, değişiklikler veya diğer farklılıklar açısından karşılaştırın.

Doc Platform

Yardımcı Çeşitli Bileşenler

Çizim

Araç kazasının nasıl gerçekleştiği gibi belirli bilgileri göstermek için çizim alanları ekleyin.

Coğrafi Konum

Tüm belgelerinizi coğrafi konum, saat ve tarih ile kaydedin. Belgelerinizi takip etmenin en basit yolu budur

Otomatik Doldurma

Şablonları katıştırılmış bir dosyadan gelen verilerle doldurun. Daha az uğraşmak ve önemli şeylere odaklanmak için daha fazla zaman.

ekler

Belgelere ek ekler ekleyin. Böylece tüm gereksinimlere sahip tek bir birleştirilmiş belge oluşturulur.

gönder

Doldurma İsteğinde Bulunun

Müşterilerin belgelere erişebilmesi ve alanları doldurabilmesi için SMS yoluyla bir bağlantı gönderin. Ayrıca, mobil cihazlardaki belgeleri ekip olarak doldurmak için Inspakt Uygulamasını kullanabilirsiniz. Alım formları, teslim raporları, durum kayıtları gibi yinelenen operasyonel belgeler için çok uygundur.

Her yerden eRİŞİM

Her yerden erişim, belgelerinizi taşımak için teslimat hizmetlerine ödeme yapmayın.

Bilgi toplamak için gönder

Müşterilere SMS ile bağlantı yoluyla belge gönderin. Böylece belgelere erişebilir ve bir tarayıcıda uzaktan doldurabilirler.

Mobil cihazlarda doldurun

Ekip olarak, mobil cihazları doldurmak ve nihai raporlar oluşturmak için Inspakt mobil uygulamasını kullanın. Yinelenen belgeler için uygundur.

fazlası

Neleri Daha İyi Yapabilirsin Keşfet

Inspakt, kusursuz dokümantasyon süreci oluşturmanız için birçok özellik sunar.

Yönet

Tüm kayıtlarınız, raporlarınız ve operasyonel arşiviniz Inspakt'ta güvenli bir şekilde saklanır. İlerleme durumunu doldurmayı bekliyor, imzayı bekliyor veya tamamlandı olarak izleyin.

Analiz

Kullanımınıza genel bakışları ortaya çıkarın. İşletmenizdeki kağıtları azaltarak ne kadar zaman ve paradan tasarruf ettiğinizi izleyin. Kaç ağaç kurtardığınızı da görün.

14 Gün Ücretsiz Dene!

Kredi kartı bilgileri istenmez.