SektÖrler

Gayrimenkul

Kiralama sözleşmelerini ve denetimleri dijitalleştirerek zaman ve enerji tasarrufu sağlayın. Belgelerinize fotoğraf denetimlerini dahil edin. Biyometrik İmza aracılığıyla uzaktan geliştirilen dijital sözleşme ve uzaktan veri depolama işlemi, anlaşmanızın tamamlanma sürecini hızlandıracaktır.

Gayrimenkul Acenteleri

Kiralık varlıklarınızı denetleyin ve detaylı bir kayıt tutun. Çift yönlü belgeler, kiralamanın başlangıç ve son durumlarını karşılaştırmanıza olanak tanır. Dijital Biyometrik İmza ile imzalayın ve dijital olarak arşivleyin.

Belgeleri uzaktan finalize edin

Fotoğraflardan ve işaretlemelerden faydalanın

Uygulama olmadan tarayıcıda doldurun

Gayrimenkul Yönetimi İşletmeleri

Süreç boyunca birçok farklı çeşitte mülk ve bu mülklerin belgelenme süreci mevcut. Bu süreci yönetmek, arşivlemek ve takip etmek zor olabilir. Inspakt'ta bu süreci yönetebilir ve her adımı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Belgeleri uzaktan hazırlayın

Fotoğraflardan ve işaretlemelerden faydalanın

Uygulama olmadan tarayıcıda doldurun

Öne Çıkan Şablonlar

Kiralık veya satılık bir varlık olsun, kiralama sözleşmeleri ve varlık başlangıç ve bitiş durumlarını içeren denetim raporları oluşturabilirsiniz. Çeşitli şablon seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Tüm şablonları görüntüleyin
Kİra Sözleşmelerİ

Öne Çıkan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Mülk detaylarını girin ve başlangıç durumunu belgelemek için fotoğraf denetimi ekleyin. Zamanla, işlem için zaman bittiğinde, son durum için başka bir kayıt oluşturun. Değişiklikleri tespit etmek için belgeleri karşılaştırın.

Ek Belgeler

Kimlik, arka plan kontrolü, gelir raporu gibi gerekli belgeleri toplayın. Bunları son belgeye ekleyerek tek bir belgede saklayın.

Dijital Biyometrik İmza

Anlaşmaları ve raporları imzalayın. Her iki taraf da PDF belgesinin dijital olarak imzalanmış kopyalarını alır. Basılı sözleşmenin kaybedilmesi durumunda endişelenmenize gerek yok. Tüm belgeler Inspakt'ta güvenli bir şekilde saklanır.

Mark-Up ile Denetleme

Varlık ayrıntıları için bölümler ekleyin. Fotoğraflar çekin ve hasarları işaretleyin. Denetim ile, varlıklardaki hasarlarla ilgili gelecekteki anlaşmazlıkları önleyebilirsiniz. Kiralamalar için kanıt temelli belgeleme imkanı sunar.

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.