sektörler

Sigorta

Markanızı temsil eden şablonlar oluşturun ve dijital çözümlerle belgeleri uzaktan hazırlayın. Inspakt, sigortacıların belge ihtiyaçları konusunda hedef odaklı olmalarını sağlar. DOC Platform ve Dijital Biyometrik İmza ile güvenli bir biçimde süreci dijitalleştirin.

Ev Sigortası

Anlaşmaları uzaktan ve detaylı incelemeleri içerecek şekilde hazırlayın. Müşterilerden form doldurmalarını isteyebilir ve birden fazla imzacıdan imza toplayabilirsiniz.

Form talebi oluşturun ve uzaktan imzalatın

Detaylı şekilde inceleyin ve işlemlerinizi dijital olarak tamamlayın

Tarayıcı üzerinde uygulama indirmeden formu doldurun

Araba Sigortası

Sözleşmelerinizi dijital olarak hazırlamanın yanı sıra, kusursuz sürece denetim hizmetlerini ve hasar yönetimini dahil edin.

Hasarı tespit edin ve dijital olarak işaretleyin

Anında hasar raporlarını alın

Tarayıcı üzerinde uygulama indirmeden formu doldurun

Sağlık Sigortası

Masanızdaki kağıt karmaşasını azaltmak için belgelerinizi dijitalleştirin ve belge yönetim süreçlerinizi basitleştirin. Dijital araçlarla anlaşmaları ve imzalama işlemlerini dijital olarak tamamlayın. Gerekli belgeleri uzaktan toplayın. Dijital olarak saklayarak aradığınız herhangi bir detayı kolayca bulabilirsiniz.

Anlaşmaları dijital olarak hazırlayın

Kağıt kalabalığını en aza indirin

İmzaları ve belgeleri uzaktan toplayın

Hayat Sigortası

Inspakt'ın kağıtsız çözümleri, kağıt yığınlarını azaltmanın ve işlemleri dijitalleştirmenin en pratik ve kolay yolu. İlgili tüm belgeleri dijital olarak tamamlayın, gerekli kağıtları uzaktan toplayın ve tek bir PDF belgesinde depolayın.

İmzaları uzaktan toplayın.

Eklerle birlikte tek bir belge oluşturun

Uygulama olmadan form doldurma isteği gönderin

Tüm Sigortacılar için

Sigorta işletmesinin herhangi bir dalı için, Inspakt belgeleme problemlerinin büyük bir kısmını çözer ve işlemlerdeki adım sayısını azaltarak zaman tasarrufu sağlar. İşletmeniz için ilham kaynağı olabilecek şablonlara göz atın!

Tüm şablonları görüntüleyin

Hayat Sigortası Sözleşmesi

Sağlık Sigortası Sözleşmesi

Ev İnceleme Raporu

Araç İnceleme Raporu

Sİgorta

Öne Çıkan Özellikler

Form Doldurma Talebi

Müşteri bilgilerini girin ve SMS ile bir bağlantı gönderin. Formu doldurmak için davet edilen kişilerin uygulama indirmeleri gerekmeden web tarayıcısından formu doldurabilirler. Belgeler, dijital imzaya da uygun olarak çalışır.

Ek Belgeler

Kimlik, arka plan kontrolü, gelir raporu gibi gereken belgeleri toplayın ve Inspakt'ta işlem belgesine ekleyerek tüm belgeleri birleştirilmiş olarak tek bir belgede saklayın.

Dijital Biyometrik İmza

Birden fazla imzacıdan dijital olarak ve uzaktan imzaları toplayın. Biyometrik veriler, belgelerin güvenliğini sağlar. Dijital Biyometrik İmza ile belgelerinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Denetleme

Denetleme özelliği mülkünüzdeki hasarların yüksek kaliteli kayıtlarını sağlar. Mülkünüzün resimlerini çektikten sonra Markup özelliği hasarlı alanları resimler üzerinde göstermenize olanak tanır.

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.