Otomotiv

sektörler

Inspakt, operasyonların tamamlanması için gereken adım sayısını azaltarak zaman tasarrufu sağlar ve her rapor için tutarlı bir formatı kullanarak hataları azaltır. Fotoğraf incelemesi oluşturabilir ve resimdeki hasarları işaretleyebilirsiniz. Inspakt'ta belgeleme işlemlerini tamamlamak çok daha kolay!

Araba Kiralama İşletmeleri

Inspakt'ta birçok şablon bulabilir ve yeni şablonlar oluşturabilirsiniz. Veri toplama alanlarını özelleştirebilir ve müşterilerden uzaktan doldurmalarını isteyebilirsiniz. Belgeleri dijital imzalarla tamamlayabilirsiniz.

Araç Teslim ve Geri Alma İnceleme Formu

Kiralama Sözleşmesi

Kaza ve Hasar Raporları

Araba Bakım Servisleri

İşlemlerin her adımını raporlayın ve kaydedin. Ayrıca, hasarları denetleyin ve çift yönlü belgeler oluşturun. Inspakt hizmetleri ile ekip olarak çalışın ve sorunsuz işlemlere öncülük edin.

Hizmet Alım ve Teslim Raporları

Hasar Raporları

Tahmini Onarım Ücreti Raporu

Öne Çıkan Şablonlar

İşlemleriniz için uygun şablonları bulun. Ayrıca mevcut şablonlardan ilham alın ve kendi işletmeniz için özel şablonlar oluşturun.

Tüm şablonları görüntüleyin

Araç Kazası Şablonu

Araba Kiralama Sözleşmesi Şablonu

Hasar Raporu

Araba Bakımı Alım ve Teslim Şablonları

otomotİv

Öne Çıkan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Araçların başlangıç ve bitiş durumlarını kaydedin ve aynı şekilde araçların kiralama öncesi ve kiralama sonrası durumunu dahil edin. Bu özellik sayesinde önceki ve sonraki durumları rahatça karşılaştırabilirsiniz.

Ek Belgeler

Müşterilerinizden gerekli ekleri ana belgeyle birlikte toplayın. Son PDF, eklenen belgelerden oluşur ve hepsini tek bir nihai belgede birleştirir.

Dijital Biyometrik İmza

Anlaşma, rapor veya başka bir şey olması fark etmeksizin, Dijital Biyometrik İmza ile dokümanı hazırlayın. Bir belgeyi bitirmek için gereken zamanı azaltın ve dijital olarak güvenli hale getirin.

Denetleme

Denetleme işlemi sırasında, araçlar veya hasarlarla ilgili belirli ayrıntıları ekleyebilirsiniz. Birçok resim çekebilir ve detayları resimler üzerinde işaretleyebilirsiniz.

Organizasyon Yapısı

Takım olarak katılın ve işlemleri hatasız hale getirmek için işbirliği yapın. Farklı gruplar oluşturabilir ve erişim izinlerini yönetebilirsiniz. Inspakt uygulaması ile takım üyeleri tekrarlayan şablonları kolayca doldurabilirler.

Ekip olarak çalışın

Belgelere erişimi yönetin

İşlemlerinizi kusursuz hale getirin

İşinizi bugün dijitalleştirin!

No credit card required